Tavla Birgit Lehtonen-Axelsson

785944

BIRGIT LEHTONEN-AXELSSON (född Tammerfors 1935): "Grinden", signerad Birgit Lehtonen-Axelsson, daterad 1983, blyerts på papp pannå, ca 43x57 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik

2020-06-30 kl 11:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.