Richard Björklund

785811

RICHARD BJÖRKLUND (1897-1974): "37 Röd kub och blå stol", signerad Richard Björklund -50, olja på duk, 54x65 cm

färgbortfall, repor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Richard Björklund

Budhistorik (11 bud)
6029078
1 400
6028945
1 300
6028945
6028917
6028917
850

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.