Oidentifierad konstnär

785780

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1700-tal): trol interiörbild, olja på duk, ca 40x40 cm

dubblerad, senare monterad på spännram, renoverad

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (16 bud)
6028872
1 700
6028543
1 600
6028870
1 600
6028543
6028868
1 400

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.