Sybord senempire 1800-talets första hälft

785759

SYBORD, senempire, 1800-talets första hälft, fanerat med mahogny, sarg med låda, höjd 73, 57 x 45cm

Slitage, fanerskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

6024053
1 800
6024050
6024049
500
6017564

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.