Meccano Hornby tågbana

785704

MECCANO HORNBY, tågbana i litograferad plåt. bestående av lok samt vagnar, byggnade, räls mm

Flertalet delar Meccano Hornby, dock finns enstaka delar av annat fabrikat. Bruksslitage, skador.

Leksaker

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Meccano Hornby tågbana

Budhistorik (24 bud)
6029010
1 900
6024309
1 800
6029008
1 700
6024309
1 600
6026107

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.