Roland Svensson

785655

ROLAND SVENSSON (1910-2003), 7 st svartvita litografier, delvis signerade och numrerade, ramat i 3 inramningar, största rammått ca 25 x 38 cm

Några ligger lösa i inramningen

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Roland Svensson

Budhistorik

2020-06-30 kl 10:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.