Okänd konstnär oljemålning

782653

EMIL C ULNITZ (Danmark, 1856-1933): Solros, olja på pannå, signerad och daterad 1889, ca 53x40 cm

Någon repa, färgbortfall med retusch

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5985672
3 600
5995704
3 400
5985672
3 200
5995702
5985672
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.