Lars Holmström serigrafi

780315

LARS HOLMSTRÖM (1949-) "Gul funktion, projektion I", signerad samt daterad -88, serigrafi, 4/15 TPL'A, 50x80 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Lars Holmström serigrafi

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5972519
2020-06-06 01:21:53
30

2020-06-07 kl 10:02
Slutpris EUR:
30
292 SEK, 34 USD
Utropspris EUR:
100