Bokhylla

780295

BOKHYLLA, 1900-talets mitt, med 4 lådor, betsat och lackat lövträfanér, handtag i mässing höjd ca 76 samt 190x28 cm

Slitage

Möbler, Hyllor

Rum 10

Bokhylla

Budhistorik (5 bud)
5974654
5972821
5972820
5972031
5968363

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.