Oidentifierad konstnär

780273

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med fiskare, 1800-tal, signerad, olja på pannå, ca 23x31 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (6 bud)
5974984
5974830
750
5972875
700
5970120
650
5963036
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.