Helmtrud Nyström färgetsning

780167

HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): Komposition, signerad Helmtrud Nyström, EA, färgetsning, 25x33 cm

Fack 22

Helmtrud Nyström färgetsning

Budhistorik (8 bud)
5974598
600
5972688
550
5969969
500
5972687
500
5969969
450

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.