Peter Hahne färgetsning

780114

PETER HAHNE (född 1955): Komposition, signerad P Hahne, 17/50, färgetsning, ca 29,5x29,5 cm

Något gulnad

Fack 25

Peter Hahne färgetsning

Budhistorik (4 bud)

5974427
450
5974308
5963465
5963387

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.