Marie von Kraemer oljemålning

780083

MARIE VON KRAEMER (f.1947); "Hommage á Nice", olja på duk, signerad, ca 90 x 75 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 4

Marie von Kraemer oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5975103
5969876
2 800
5969432
5968307
5965229

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.