Parfymbrännare

779950

PARFYMBRÄNNARE, omkring 1900, empirestil, förgylld brons, höjd ca 23 cm

Glasinsats med lagning, fläckar

Diverse

Monter 29

Parfymbrännare

Budhistorik (35 bud)
5975448
4 400
5975440
4 200
5975430
5975423
3 800
5975418
3 600

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.