Figurscen oljemålning

779901

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Sankta Barbara och Cyriacus av Rom, daterad 1909, olja på pannå, ca 72x51 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Figurscen oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5974564
5974563
1 600
5966857

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.