Cafébord gjutjärn marmor

779677

CAFÉBORD, tidigt 1900-tal, fot i gjutjärn, skiva i marmor, höjd ca 72, diameter 62 cm

SKivan sitter löst, bruksslitage

Diverse

Rum 14

Cafébord gjutjärn marmor

Budhistorik (21 bud)
5965943
1 600
5965713
5965810
5965713
1 400
5965634
1 300

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.