Karmstolar

779662

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets slut, Bauhausstil, stomme i kromad metall, vitt skinn, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Stolar

Rum 12

Karmstolar

Budhistorik (43 bud)
5966041
5 400
5966030
5 200
5966039
5 000
5966030
4 800
5966016
4 600

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.