Vägglampor Werner Schou

779619

WERNER SCHOU, väggarmaturer, 1 par, Danmark, 1970-tal, Coronell, mässing, fäste i vitlackerad metall, höjd ca 18, bredd 25 cm

Bruksslitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Vägglampor, Design

Hylla 5

Vägglampor Werner Schou

Budhistorik (10 bud)
5964498
1 600
5965635
5964498
1 400
5965631
1 300
5964498

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.