Pinnstolar 1 par

779614

PINNSTOLAR, 2 st, 1960-tal, från Edsbyverken, lackerad massiv björk, etikettmärkta undertill, sitthöjd ca 45 cm

,

Bruks- och ålderrsrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Hylla 10

Pinnstolar 1 par

Budhistorik (3 bud)

5961600
5961207
5960337

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.