Väggpendyl

779550

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, quartzur, höjd ca 107 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage

Klockor/Ur

Rum 11

Väggpendyl

Budhistorik (8 bud)
5962529
1 700
5964811
1 700
5962529
1 300
5964810
5962529
450

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.