Ljuskrona oscariansk

779510

LJUSKRONA, 1900-talets början, oscariansk, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, elektrifierad, med enkel ljuskälla, höjd ca 90, diameter 35 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, åldersrelaterat slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona oscariansk

Budhistorik (5 bud)
5966011
5963481
5962681
5962266
5955112

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.