Speglar

779429

SPEGLAR, 4 st, 1920-tal, snidad dekor, elektrifierade, ca 54x33,5 cm vardera

PROVENIENS:
Tranebergsstugan, byggår 1912

Speglar, Diverse

Rum 7, Hylla 10

Speglar

Budhistorik (18 bud)
5965695
4 200
5965701
5965695
3 800
5965697
3 600
5965695
3 400

Slutpris SEK:
4 200
432 EUR, 492 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.