Gevärsskåp

779428

GEVÄRSSKÅP, 1900-talets första hälft, 3 hyllplan, försett med spikar för uppställning av vapen, i botten klädd med textil, fanér i ek, senare underrede, med belysning, nyckel finns, höjd ca 174 samt 100x38

Renoverat och kompletterat, uppborrat hål i sidan, 1 spik på utsidan, underredets främre del löst i fogarna, bruks och åldersrelaterat slitage, lysfunktionen garanteras ej

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Gevärsskåp

Budhistorik (1 bud)

5966137
2020-06-03 12:24:27

2020-06-03 kl 13:06
Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.