Mona Huss Walin

779415

MONA HUSS WALIN (född 1944): Kustlandskap med fiskmåsar, signerad och daterad M. Huss W -85, 208/380, färglitografi, 42x54 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 22

Mona Huss Walin

Budhistorik (4 bud)

5965686
450
5965616
5960962
5956141

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.