Skålar glas

779410

SKÅLAR samt VAS (5) i glas, Flygsfors och Sea, vasen signerad J Ek, Flygsfors 1985, vasens höjd ca 24 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Monter 5

Skålar glas

Budhistorik (2 bud)

5965927
5965712

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.