Barbro Bäckström mässingsplåt

779364

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Piura" - barnhänder, monogramsignerad och daterad BB -78, numr. 192/650, oxiderad mässingsplåtplåt, ca 24x28,5 cm

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Barbro Bäckström mässingsplåt

Budhistorik (15 bud)
5966112
5965014
2 800
5965011
2 600
5964917
2 400
5964305

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.