Olavi Hurmerinta oljemålning

779315

OLAVI HURMERINTA (1928-2015) "bäck", signerad samt daterad 2002, olja på duk, 65x54 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Olavi Hurmerinta oljemålning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5962691
2020-06-02 07:59:24
100

2020-06-07 kl 10:21
Slutpris EUR:
100
973 SEK, 114 USD
Utropspris EUR: