Lennart Rodhe akvarell

779248

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, daterad 79-01-22, akvarell, bladmått 23x30 cm, oramad

Rum 7

Lennart Rodhe akvarell

Budhistorik (8 bud)
5965857
5965856
1 300
5965853
5965852
750
5965422
450

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.