Birgit Broms litografi

779242

BIRGIT BROMS (1924-2008): Skridskoåkare, signerad och numrerad B Broms 11/40, färglitografi, bladmått 57x66 cm

Rum 9, Vagga 1

Birgit Broms litografi

Budhistorik (35 bud)
5965994
6 000
5965993
5 800
5965981
5 600
5965992
5 600
5965981
5 400

Slutpris SEK:
6 000
617 EUR, 703 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.