Karmstol

779213

KARMSTOL, 1920/30-tal, klassicerande stil, intarsia på benen, stoppad och med klädsel i blåfärgat skinn, sitthöjd ca 45,

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Rum 13

Karmstol

Budhistorik (6 bud)
5966033
550
5965517
500
5965517
450
5952301
5952301

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.