Bokhylla 1950 tal

779181

BOKHYLLA, 1950-tal, teakfanér, detaljer i mässing, höjd ca 155, 40x85 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Bokhylla 1950 tal

Budhistorik (15 bud)
5966555
5965698
1 900
5965687
1 800
5963125
1 700
5964987
1 700

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.