Byrå i rokokostil

779138

BYRÅ. omkring mitten av 1900-talet, rokokostil, mahognyfanér, 3 lådor, beslag i mässing, marmorskiva, höjd ca 80, 90x48 cm, nyckel finns

Bruksslitage, stötmärken kring fanér förekommer

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Byrå i rokokostil

Budhistorik (14 bud)
5965854
5965848
1 800
5965835
1 700
5965302
1 600
5963656

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.