Hugo Backmansson oljemålning

779120

HUGO BACKMANSSON (1860-1953) basar i Fez, signerad samt märkt Fez, olja på duk, 42x32 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Hugo Backmansson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5962675
2020-06-02 07:54:20
100

2020-06-03 kl 12:02
Slutpris EUR:
100
973 SEK, 114 USD
Utropspris EUR: