Soffa 1700-tal gustaviansk

778888

UTDRAGSSOFFA, bemålad, 1700-tal, gustaviansk, dekor, längd ca 187, sitthöjd ca 50 cm

Slitage

Möbler, Soffor

Rum 21

Soffa 1700-tal  gustaviansk

Budhistorik (17 bud)
5966443
7 600
5963802
7 400
5966442
7 400
5963802
6 600
5966441
6 400

Slutpris SEK:
7 600
781 EUR, 890 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.