Fartygsporträtt

778883

W.HERMANSEN (1800/1900): Fartygsporträtt, signerad, olja på duk, ca 16x21 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 15

Fartygsporträtt

Budhistorik (18 bud)
5966201
5965975
5965826
5965971
950
5965826
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.