Jan Edlund oljemålningar triptyk

778868

JAN EDLUND (född 1957): triptyk, komposition, monogramsignerade J.E, olja på pannå, 32x32 cm vardera

Visas på begäran

Budhistorik (9 bud)
5966064
700
5966062
650
5966061
600
5966060
550
5966059
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.