Lindorm Liljefors oljemålning

778829

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Höstlandskap, signerad och daterad Lindorm L -47, olja på pannå, ca 52x73 cm

Fack 3

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5961198
1 600
5956384
5961197
5956384
1 400
5959530
1 300

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.