Jan Åberg blandteknik

778817

JAN ÅBERG (samtida): "Tyla Jungfrun", signerad o daterad a tergo 2002, blandteknik, ca 18x26 cm

Konst, Nutida

Monter 14

Jan Åberg blandteknik

Budhistorik

2020-06-03 kl 10:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.