Skänk

778673

SIDEBOARD, 1930/40-tal, björk, höjd ca 71, 250x32 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Skänk

Budhistorik (54 bud)
5966557
7 400
5966556
7 200
5966554
7 000
5966553
6 800
5966551
6 600

Slutpris SEK:
7 400
761 EUR, 867 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.