Bord bambu

778105

MATBORD, bambu med svart, glansig skiva, omkr 1900-talets mitt, diam ca 125 cm, höjd ca 70 cm

bruksslitage, märken på skiva

Möbler, Matbord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bord bambu

Budhistorik (21 bud)
5965776
2 400
5965773
5965771
5965770
1 900
5965767
1 800

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.