Knut Norman olja på pannå

777834

KNUT NORMAN (1896-1977): Motiv från Venedig, signerad, olja på pannå, ca 39x31 cm

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Knut Norman olja på pannå

Budhistorik

2020-06-03 kl 10:34
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.