Sidobord 1900-talets andra hälft

777578

SIDOBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, beslag av mässing, höjd ca 56, diameter ca 42 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (7 bud)
5966142
850
5966131
5966131
550
5965197
500
5962165
450

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.