Bänk med förvaring

777566

BÄNK, 2000-tal, vitlackerad, med förvaring, uppfällbart lock med två underliggande fack, klädsel av ullimitation, höjd ca 48, 160x43 cm

Repor och mindre märken

Möbler, Soffor

Linnégatan 21, Norrköping

Bänk med förvaring

Budhistorik (1 bud)

5953023
2020-05-29 13:24:00

2020-06-03 kl 14:06
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.