Fällbord 1900-tal

777557

FÄLLBORD, 1900-tal, tredelad fot, kvadratisk skiva av rot, höjd ca 76, 44x44 cm

Visst ytslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Fällbord 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

5955570
2020-05-30 15:12:12

2020-06-03 kl 15:28
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.