Rakspegel 1800-talets andra hälft

777555

RAKSPEGEL, 1800-talets andra hälft, rikligt skuren dekor, vippbar spegel, två utfällbara ljushållare, låda, fyrdelad pelarfot, höjd ca 164 cm

Åldersrelaterat slitage, smärre märken

Möbler, Övriga möbler, Speglar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (23 bud)
5966263
1 900
5966282
1 800
5966263
1 700
5966276
1 600
5966263
1 400

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.