Bokhylla teak

777048

BOKHYLLA, 1950/60-tal, teakfanér, 6 lådor, dörrpar med bakomliggande hylla, utdragbar skrivskiva, nyckel medföljer, höjd ca 160, 114x40cm

Skador: Bruksslitage, repor, slagmärken

Möbler, Hyllor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bokhylla teak

Budhistorik (12 bud)
5966135
1 300
5962184
5960299
5960299
950
5962182
900

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.