Nani Marquina matta

776303

NANI MARQUINA, matta, Spanien, postmodern, maskinvävd, signerad, 235 x 170 cm.

Bruksslitage,

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Nani Marquina matta

Budhistorik (4 bud)

5974677
5969163
5967953
5967871

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.