Linnea Larsson oljemålning

775282

LINNEA LARSSON (född 1964); Båtar på hav, signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 60x60 cm

Tavelvagn 2

Linnea Larsson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
5974336
3 200
5972546
5974333
2 800
5972546
2 600
5974331
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.