Jussi Mäntynen relief

775155

JUSSI MÄNTYNEN (1886-1978) älgfamilj, signerad samt daterad 1940, bronsrelief, 27,5x52 cm

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Jussi Mäntynen relief

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5974079
5970873
320
5970872
5962686
240
5962685
150

Slutpris EUR:
3 891 SEK, 456 USD
Utropspris EUR:
600