Ljuskrona i rokokostil

Föregående | Översikt | Nästa

777661

LJUSKRONA, 1900-tal, rokokostil, stomme i mässing, 6 ljusarmar, behängd med olikformade prismor, höjd 60, diameter 50 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 17

777661 - Ljuskrona i rokokostil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ljuskrona i rokokostil

Budhistorik (7 bud)
5944202
5943612
550
5943143
500
5942242
450
5937633

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-29
19:12   (20:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.